Jak zaplanować wakacje?

Nareszcie przybyło nasze upragnione lato. Dalej muszę uczęszczać do okrutnej pracy, jednakże zaczynam już rozmyślać o przyszłych wolnych dniach. Urlop zaplanowałam na początek przyszłego miesiąca, więc już za parę chwil będę w stanie wreszcie odpocząć. Moje wakacje zorganizowałam w taki sposób, że mam pewność, iż będą one wielką przygodą!

Najpierw ze znajomymi planowaliśmy wyruszyć za granicę. Każdego roku stawiamy na Chorwację, a ona w ogóle nam nie powszednieje, jednakże tym razem woleliśmy zaznać czegoś całkowicie nowego. A może odwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest całkiem ciekawym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Przy tym aktualnie nie chcę jakoś oddalać się od swojego państwa, bo martwi mnie to wszystko, co wyprawia się za granicą. Chcę przeczekać ten ciężki okres w swoim bezpiecznym kraju.

Urlop spędzam więc gdzieś nad polskim morzem. Nie planuję jednak przebywać w ekskluzywnym, czterogwiazdkowym apartamencie, ponieważ spróbujemy znaleźć sobie miejsce na polu namiotowym. Wyjeżdżamy ze swoimi namiocikami i śpiworami, rozbijamy obóz, a następnie urządzamy sobie małą szkołę przetrwania. Zamierzamy wziąć jak najmniejszą ilość pieniędzy i postarać się przeżyć udane wakacje niewielkim nakładem. Zamierzamy pływać, opalać się, maszerować oraz zwiedzać co ciekawsze zabytki, za co prawie nic nie zapłacimy.

Jestem tak podekscytowana tym wyjazdem, że od niedawna odliczam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Jedziemy koleją, więc nawet podróż może być dość ciekawa, gdyż ostatnio podróżowałam tak wiele lat temu. A najwspanialsze jest to, że nareszcie będę mogła przeżyć więcej czasu ze swoimi przyjaciółmi. Uwielbiam ich wszystkich, tak więc nasze wakacje na pewno będą udane!