Co można kupić w hurtowni elektrycznej?

Oferta hurtowni elektrycznej nie jest przeznaczona wyłącznie dla elektryków i innych specjalistów z branży. Wbrew pozorom każdy może znaleźć w niej coś przydatnego do domu czy niezbędnego do naprawy lub ulepszenia różnych elementów. Co dokładnie można kupić w takim sklepie?

Sprzęt i akcesoria elektryczne

Podstawą oferty profesjonalnej hurtowni elektrycznej są sprzęty i narzędzia przeznaczone dla elektryków oraz przydatne w przydomowych warsztatach oraz podczas prac naprawczych w domu czy ogrodzie. Wśród nich wymienimy: wiertarko-wkrętarki, akumulatory i ładowarki, szlifierki, spawarki, różne klucze, pistolety klejowe, nożyce i szczypce, zaciskarki, wyciskacze i inne.

W sklepie elektrycznym można nabyć także:

– rozmaite kable i przewody, np. instalacyjne, przyłączeniowe, energetyczne i telekomunikacyjne,

– elementy prowadzenia kabli,

– osprzęt łączeniowy,

– gniazdka i łączniki. 

Co jeszcze można kupić w hurtowni elektrycznej?

W ofercie takiego sklepu często znajdziemy szereg produktów oświetleniowych. Mowa nie tylko o żarówkach klasycznych i ledowych czy zasilaczach, ale także o lampach wiszących, oprawach LED, plafonach sufitowych, latarkach i lampach warsztatowych.

Hurtownia elektryczna Speckable.pl dodatkowo oferuje regulatory, inwertery, narzędzia i inne elementy fotowoltaiczne, narzędzia ogrodnicze, napędy do bram, czujniki alarmowe, a także systemy inteligentnego domu, a w tym centralne jednostki sterujące, inteligentne czujniki i kamery bezprzewodowe.